Hotel Simon
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Sportactiviteiten Golfbaan Visserij |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Ontbijt Ontbijt op kamer | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op circa 1 km van het Stedelijk Park in Trenque Lauquen, dit comfortabele Hotel Simon Trenque Lauquen beschikt over een geldwisselkantoor en een automaat in de gehele accommodatie. Dit hotel heeft een unieke sfeer gecreëerd door onze attente medewerkers.
Het hotel met 24 kamers is gelegen op een korte afstand van Museo Historico Regional Municipal. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals Iglesia, binnen 650 meter verwijderd van het pand. Bovendien ligt Plaza Italia op wandelafstand van ongeveer 13 minuten. Er is een bushalte, Remisse, op een klein stukje lopen van Simon.
De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Een bidet en een douche zijn in de badkamers. De privébadkamers beschikken over een bidet en een douche.
Argentijnse gerechten worden aangeboden in El Establo, slechts 550 meter afstand van Hotel Simon.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museo Historico Regional Municipal766 km
- Teatro Espanol136 km
- Capilla Nuestra Senora de Lujan1101 km
- Museo de los Jardines565 km
- Iglesia Bautista429 km
- Dom Disco294 km
- Capilla de Lourdes1261 km
- Iglesia Menonita433 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Geldwisselkantoor
- Koffiebar
- Verkoopautomaten
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Ontbijt op kamer
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Golfbaan
- Visserij
- Openbaar bad
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Patio
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Simon naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Hotel Simon te komen. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Hotel Simon?
Hotel Simon biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Hotel Simon uitchecken?
Klanten van Hotel Simon moeten klaar zijn om om 10:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Hotel Simon?
De gemiddelde kamerprijs in Hotel Simon is $23. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn togestaan bij dit hotel in Trenque Lauquen?
Gasten van dit hotel in Trenque Lauquen kunnen betalen met American Express, Cabal en Maestro. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Trenque Lauquen?
In dit hotel in Trenque Lauquen kunnen gasten uit Standaard Familie Kamer, Basic Driepersoonskamer en Klassieke Driepersoonskamer kiezen. - ❓
Wat zijn de belangrijkste faciliteiten die in Hotel Simon worden aangeboden?
Gasten van Hotel Simon vinden zowel een geldwisselkantoor en een automaat als een gedeelde lounge en een bagageopslag.